MasterChef Türkiye Barbekü Sponsoru: BbqSepeti

Yazar: admin

Merhaba,
Bbqsepeti ailesi olarak dünyanın en iyi barbekü markası Napoleon ile MasterChef Türkiye Barbekü Sponsoru olduk!

Masterchef Barbekü Sponsoru!

En iyi şefler, en iyi yarışmalar varsa tabi ki en iyi barbekü de gerekiyor. Napoleon kömürlü barbekü ailesinin en üst ürünü Napoleon Pro22k-Cart Kömürlü Barbekü’yle Masterchef’teyiz!

Silivri Köftesi’nden maç köftesine, adana kebaptan tavuk kanata kadar bir çok yemek barbeküde… Yarışma kalitesini barbekülerimizle daha da yukarı taşıyoruz. Hem yarışma heyecanını kaçırmayın hem de barbekü deneyimini tv ekranlarından takip etme şansı yakalayın.

MasterChef Nerede Yayınlanıyor?

MasterChef Türkiye’yi Tv8 ekranlarından takip edebilirsiniz. Ayrıca MasterChef Türkiye Barbekü Sponsoru BbqAkademi hesaplarını takip ederek de içerikleri izleyebilirsiniz. Sezon boyunca barbekülerimizle MasterChef’teyiz.

Özellikle herkesin bahçesinde, terasında veya balkonunda ailesiyle daha çok zaman harcadığı pandemi döneminde sen de barbekülerimizle kaliteli restoran yemeklerini evine getirebilirsin. BbqAkademi’yi takip ederek de MasterChef olmasanda evinin şefi olabilirsin 🙂 Hemen barbekünün ustası olmaya başlamak istiyorsan tüm yazılarımıza buradan erişebilirsin.

Bizim için bir diğer önemli nokta: Sizden gelen sorular! Yıllardır müşterilerimizle gerek ilk alım gerek kullanım sonrası aldığımız geri dönüşler ile başlayacağımız içeriklerimizi, sizlerden gelecek sorular ve önerilerle de zenginleştirmek istiyoruz. Instagram, Facebook, Youtube veya blog sayfamız hiç farketmez! Barbekü hakkında aklınıza gelecek her soruyu bize ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplayacağımız videolarla karşınıza çıkacağız.

Sağlıcakla Kalın
BbqAkademi Ailesi

Barbekünün Adresi: Bbqsepeti

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Bırak

Bu web sitesi deneyiminizi arttırmak amacıyla cookie kullanmaktadır. Siteyi ziyarete devam etmeniz halinde kabul etmiş sayılırsınız. Kabul Et Daha fazla oku

Gizlilik ve Güvenlik Politikası